חדש
Sale
Gift Card
החנויות שלנו

המדיניות שלנו

לא מרוצים ממה שבחרתם? אין בעיה!

ניתן להחליף פריטים שנרכשו באתר ו/או בכל אחד מסניפי הרשת כהגדרתם להלן, עד 30 יום מיום הרכישה או מיום קבלת הפריט בפועל (לפי המאוחר), בדואר חוזר או באחד מסניפי הרשת, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש, שהם באריזתם המקורית וכנגד קבלה או פתק החלפה מקורי.

במידה ובחרת שלא להגיע לאחד מסניפי הרשת, הפריט החליפי, ישלח אליך חזרה לנקודת חלוקה סמוכה לביתך או בדואר רשום ללא עלות נוספת מצידך.

מובהר כי גם פריטים אשר נקנו במבצע ניתן להחליף עד 30 יום מיום קבלתם בכפוף להוראות תקנון המבצעים שבאתר.

 1. ניתן להחזיר פריטים שנרכשו באתר תמורת החזר כספי מלא עד 14 יום מיום קבלתם, בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ”א -1981.
 2. ניתן להחזיר פריטים שנרכשו בחנויות הרשת עד 48 שעות ממועד רכישתם תמורת החזר כספי מלא (בניכוי 5% או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם) ובכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ”א -1981. 
 3. מובהר כי לא יינתן זיכוי או החזר כספי על דמי משלוח. 
 4. לא ניתן להחליף/להחזיר פריטים שנעשתה בהם חריטה בהזמנה אישית, פריטים שהוזמנו במיוחד ו/או פריטי זהב  שיוצרו על פי הזמנה יהא שווים אשר יהא. 
 5. פריטים שנקנו באתר או בסניפי הרשת ניתנים להחלפה אך ורק בסניפי הרשת שאת כתובתם ניתן לברר באתר החברה  תחת לשונית “החנויות שלנו” ובקישור הבא:
  /החנויות-שלנוshlomitofir.co.il/ (להלן: “סניפי הרשת”) ולא בחנויות הנוספות/נקודות מכירה השונות המוכרות מוצרים של שלומית אופיר. כך גם לחילופין- פריטים שנקנו בחנויות  הנוספות/השונות שמוכרות מוצרים של שלומית אופיר אינם ניתנים להחלפה בסניפי הרשת, אלא רק באותן החנויות ובכפוף למדיניות ההחזרה הנהוגה בהן. למען הסק ספק מובהר בזאת כי הוראות תקנון זה ותקנוני המבצעים לא חלות על חנויות שאינן נמנות על סניפי הרשת.
 6. החלפת או החזרת פריטים מתבצעת בכל אחד מסניפי הרשת ו/או באמצעות דואר ישראל. ניתן להגיע לסניפים ו/או לשלוח את הפריט אלינו בעזרת מדבקת התגוביינא שמצורפת לכל המשלוחים שלנו, או בדואר רשום לכתובת: שלומית אופיר, רח’ ברנר 2, ת”א, 6382621 בצרוף פתק עם פרטים להתקשרות כדי שנוכל ליצור איתכם קשר.
 7. לכל שאלה נוספת, אנא פנו לשרות הלקוחות שלנו בטלפון 077-4006725 או במייל [email protected]  ואנו נשמח לעזור לכם.
 8. מדיניות החלפת מוצרים שנרכשו במסגרת ובתקופת “מבצע”, היא כאמור בתקנון המבצע הספציפי וכמפורט באתר החברה בכתובת: https://www.shlomitofir.co.il/ (להלן: “האתר”) ובסניפי הרשת.
 9. רכישת פריט מהווה הסכמה לאמור לעיל.
 10. בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין הוראות מסמך זה לבין פרסומים אחרים כלשהם למעט כאמור בסעיף 11 להלן, תגברנה הוראות מסמך זה והן ורק הן יהיו תקפות לכל דבר ועניין.
 11. מובהר בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה בין הוראות מסמך זה לבין הוראות תקנוני המבצעים המפורסמים באתר ובסניפי הרשת, תגברנה הוראות תקנוני המבצעים  והן ורק הן יהיו תקפות לכל דבר ועניין.