לידתה של קולקציית השעונים החדשה…

אני לא מאמינה גדולה בסימנים משמיים, חלומות סימליים או גורל. כזו אני, בן אדם ריאליסטי שכזה, שמסתכל בעיקר על מה שהוא רואה בתור מה שיש.

אבל, במהלך הקריירה שלי היה אירוע אחד שערער לחלוטין את תפיסת העולם הריאליסטית שלי.

מזה די הרבה שנים הלקוחות שלי שואלות מתי אעצב גם שעונים. למרות שתמיד מאוד רציתי, נמנעתי, כי הרגשתי שזה מוצר שצריך להבין אותו טכנית, לייצר אותו באמצעות יצרן שאפשר לסמוך עליו ב-100% ולתת ללקוחות מוצר איכותי שגם ניתן לתת לו שירות איכותי, ופשוט לא רציתי להתפשר. לכן גם אף פעם לא נכנסתי למחשבות על איך תראה קולקציית השעונים שלי והתמקדתי בכל השאר.

קולקציית השעונים החדשה

שעון שלומית אופיר

שעון 25 מ”מ בעץ ואקווה

שעון 25 מ”מ בעץ ואקווה זמין לרכישה כאן >>

בוקר אחד, לפני כשנתיים, התעוררתי מחלום, אבל לא סתם חלום, אלא כזה שישר ברור לך שהיה בו משהו יוצא דופן שאתה חייב להתאמץ לזכור.

בחלום חלמתי שאני מציגה בתערוכה בחו”ל את קולקציית השעונים שלי, שייצרתי באמצעות חברת שעוני “עדי” הישראלית. לא רק שפתאום הבנתי מי אמור לייצר לי את השעונים, גם ממש ראיתי אותם בחלום – הצבעים, הצורות, החומרים – זה היה כל כך ברור שכך בדיוק קולקציית השעונים שלי צריכה להיראות.

קולקציית השעונים החדשה

 

שעוני שלומית אופיר

שעון 25 מ”מ בעץ ואפור בהיר

שעון 25 מ”מ בעץ ואפור בהיר זמים לרכישה כאן >>

 

כבר באותו יום ניסיתי ליצור קשר עם שעוני עדי, כי היה לי ברור שזה פשוט זה. בהתחלה, היו קצת סקפטיים לגבי המעצבת שמתקשרת ורוצה לייצר קולקציית שעונים, והייתי צריכה להסביר שלא מדובר על פריטים בודדים, אלא קולקציה שלמה, במאות יחידות, שתמכר גם בארץ וגם בחו”ל. בהמשך נפגשנו במפעל שלהם והקליק עם שרית המנכ”ל (כמה משמח לגלות שגם אצלם ניצבת אישה בראש) הוביל לתהליך פיתוח משותף שאמנם ארך מעל לשנה אך היה שווה כל דקה של ציפיה.

קולקציית השעונים שלומית אופיר

סטנד לשעונים

באמצעות שעוני “עדי” איתרנו את היצרן המתאים ביותר לייצור חלקי השעון – מפעל שמייצר לכמה ממותגי השעונים הגדולים בעולם. בגלל שהתעקשתי על לוחות מעץ אלון טבעי בתוך חלק מהשעונים, נדרש פיתוח מיוחד שארך זמן, אך בסוף התהליך וכל השינויים שעשינו, קיבלנו את חלקי השעונים להרכבה סופית במפעל של שעוני עדי, ומשם – אלינו.

בסופו של התהליך קיבלתי את סדרת השעונים שחלמתי עליה – איכותית, תוך עמידה בסטנדרטים הטכנולוגיים הגבוהים ביותר ועם גב של יצרן רציני, מבלי להתפשר לרגע על הגחמות העיצוביות שלי. למרות שעלויות הייצור הן גבוהות, החלטתי לתמחר את השעונים במחיר נגיש יחסית, כדי לאפשר ללקוחות שלי להנות מסדרת השעונים ולהתרגש ממנה כמוני גם מבלי לשבור חסכונות.

 

קולקציית השעונים החדשה

קולקציית שעונים שלומית אופיר

שעון 22 מ”מ בעץ ואפור בהיר

שעון 22 מ”מ בעץ ואפור בהיר זמין לרכישה כאן >>

הקולקציה מונה 12 דגמים בשני גדלים של שעונים – 25 מ”מ עם רצועה הנכרכת פעם אחת ו-22 מ”מ עם רצועה המתלפפת פעמיים סביב היד.

צבעי הרצועות משלבים בין גווני הפסטל האהובים עלי וגווני מונוכרום של שחור, לבן ואפור. חלקי המתכת בשעונים עשויים פלדת אל חלד ומצופים בשכבה עבה ועמידה ביותר של זהב בגימור מוברש. לוחות השעונים בחלקם עשויים כאמור מעץ אלון.

 

קולקציית השעונים החדשה

שעוני שלומית אופיר

שעון 22 מ”מ בזהב ושחור

שעון 22 מ”מ בזהב ושחור זמים לרכישה כאן >>

התלבטתי באיזה אופן לשלב את הלוגו שלי בשעונים, והחלטתי שכדאי לשמור על מראה נקי, בחלק הקדמי של השעון אסתפק בסמל המשולש הקטן שהינו חלק מהלוגו ואילו בגב השעון ועל האבזם יופיע הלוגו המלא.

 

קולקציית השעונים החדשה

שעון שלומית אופיר

שעון 22 מ”מ בזהב וניוד

שעון 22 מ”מ בזהב וניוד זמין לרכישה כאן >>

כשהשעונים הגיעו וניגשנו לצלם אותם, התברר שהם נראים עוד יותר נפלא בשילוב התכשיטים שלי. היום, כשיש שעון גם בסלולרי, שעון יד הוא לחלוטין אביזר אופנתי ותכשיט בפני עצמו.

אני עדיין מתלבטת איזה מהדגמים הוא האהוב עלי ביותר. סקרנית לגלות מה שלכן 🙂

 

קולקציית השעונים החדשה מחכה לכן באתר ובחנויות, מקווה שתאהבו אותה!

שלכן

שלומית

קולקציית השעונים החדשה

 

קולקציית השעונים החדשה