כשאני ניגשת לעצב קולקציה חדשה אני שואבת השראה מהמון מקומות: עיצוב, אופנה, תרבות, סגנון, נופים. העונה נשביתי בקיסמם של שבטים במדינות צפוניות המוקפות בקרחונים ופסגות מושלגות.

בעיני רוחי דמיינתי את האישה השבטית החזקה מעוטרת בפרוות ובשיער פרוע ושזור בצמות והיא הפכה למוזה של הקולקציה.

ההשראה הנורדית מקיפה הרבה תחומים, ובעיקר ניתן לראות את ההשפעה שלה בתחום העיצוב. סגנון העיצוב הנורדי, עיצוב מינימליסטי המאופיין בקווים נקיים וברורים ובפלטת צבעים מונוכרומטית, מאוד נפוץ כיום.

את ההשראה הזו לקחתי גם לעיצוב הקולקציה: שימוש רחב בגוונים בהירים, כמו כחול קרח, אפור בהיר ולבן המשקפים את הנופים הלבנים והאווירה הצוננת ותכשיטים מלאים בצורות גרפיות, מרקמים ושכבות המאפיינים את הלבוש של השבטים הנורדיים.

אחרי שסיימתי את עיצוב הקולקציה והתפניתי לחשוב על איך לצלם אותה, ישבתי יחד עם הצוות שלי לחשוב כיצד נוכל להמחיש את דמותה של האישה השבטית בצילומי הקטלוג. החלטנו ללכת על לבוש לבן-על-לבן, מלא שכבות ופרוות. האיפור של הדוגמנית היה בגוונים קרים ובהירים והשיער עוצב גם הוא בהתאם – פרוע ושזור בצמות.

החומרים בהם השתמשתי, כמו חרוזי סיליקון, חרוזי אבן טבעית, קריסטלים ופרנזים שולבו עם מתכות בגימור זהב וכסף לצד מתכות בגימור כסף ופליז מושחרים.

בחרתי להביא לידי ביטוי בקולקציה שניים מהטרנדים החמים בעולם התכשיטים – תכשיטי מטבעות ושרשראות מרובות שכבות.

עד כאן על הקולקציה, עכשיו תורכן להסתכל ולהתרשם ממנה.

מקווה שתתאהבו בה כמו שאני התאהבתי בה.

ואם התאהבתן, אל תשכחו לתייג אותי באינסטגרם ולהעלות לי חיוך על הפנים.

שלכן,

שלומית.