חדש

About me

תמיד חלמתי שכשאהיה גדולה אהיה מעצבת. אחרי שכמעט התחלתי ללמוד ארכיטקטורה בחרתי לבסוף בעיצוב תעשייתי, אבל ככל שהתקדמתי אל עבר סיום התואר, הבנתי שהאהבה הגדולה שלי באמת היא עיצוב תכשיטים.
מאז, אני מעצבת תכשיטים שמבטאים את מה שאני כל כך אוהבת - צורות מעודנות, קווים נקיים וצבעוניות בהירה שעושה נעים בעיניים ובלב.
התמזל מזלי והבשורה אודות העיצובים שלי הלכה והתפשטה, וכך אספתי סביבי לאורך השנים לקוחות נאמנות ועובדות שהצטרפו אלי לעשיה, והפכו לחלק מהמשפחה. בשנים האחרונות הוספתי לקו המוצרים שאני מעצבת גם שעונים, תיקים, פריטים לבית ומוצרי נייר. העיצוב שלהם, יחד עם עיצוב החנויות, האריזות, וכל מה שמסביב - הפכו אותי למעצבת שתמיד רציתי להיות ואת המותג שלי לעולם קסום שמבטא את האהבה הגדולה שלי לעיצוב ולדברים יפים.

"I have enough jewelry" (said no one, ever)

אני יודעת שאתן אוהבות תכשיטים (לפחות כמוני) ושחשוב לכן להתחדש בתדירות גבוהה. פעמיים בשנה אני מעצבת קולקציה חדשה המכילה עשרות פריטים, סביב נושא מגובש שמשתנה מעונה לעונה. לקולקציות אני בוחרת נושאים שמעוררים בי תשוקה והרבה השראה, ומאתגרת את עצמי בכל פעם מחדש למצוא טכניקות וחומרים חדשים - אפילו כאלה שמעולם לא חשבו שיוכלו להתאים לתכשיטים.

100% handmade

בלב תל אביב, בתוך בניין באוהאוס ישן עם רצפות מצוירות וחלונות ענקיים שוכן הסטודיו שלי. כאן קורה כל הקסם. ייצור מקומי הוא הוא חלק מהאני מאמין שלי וכל התכשיטים מעוצבים ומיוצרים אצלנו בסטודיו.
עובדות כאן כמעט רק נשים, ולמרות שגברים מוזמנים להצטרף תמיד, אני מאמינה ביצירת מקומות עבודה לנשים, ומאמינה בהן, ביצירתיות שלהן ובערך המוסף שהן מביאות איתן לעבודה.

Going global

בשנים האחרונות, החלום שלי, שהתחיל לו בקטן, גדל, מתפתח ומטייל בעולם. היום ניתן להשיג את הפריטים שלי בארבע חנויות המותג כאן בארץ, אך גם בבוטיקים ורשתות באירופה, ארה"ב, סינגפור, יפן, אוסטרליה ומדינות נוספות. באמצעות חנות האונליין מאות לקוחות מכל רחבי העולם כבר עונדות את הפריטים שנשלחים אליהן מהסטודיו והם מופיעים במגזינים שפעם התרגשתי רק להחזיק ביד.

שמחה שקפצתן לבקר!