אחרי שבהשקת הקולקציה הקודמת הזמנתי את הלקוחות שלי לביקור סטודיו, החלטתי הפעם סביב השקת הקולקציה החדשה להזמין לביקור קבוצה של בלוגריות אופנה.התוכנית כללה סיור בחלל הסטודיו, נשנושים והרצאה קצרה של צלמת לייף סטייל שאני מאוד אוהבת – אפרת לוזנוב, על צילום תכשיטים וקומפוזיציה.

 

 

אפרת היא צלמת ובעלת הבלוג My Lovely Mess. בשנה האחרונה היא חיה עם משפחתה בבולגריה ומעבירה סדנאות צילום מיוחדות לנשים. בסוף החודש אני מתכננת להצטרף לאחת הסדנאות שלה בבולגריה ומבטיחה להקדיש פוסט שלם בבלוג לתאור החוויה.
התמזל מזלנו ובדיוק בטיימינג הנכון אפרת הגיע לביקור בארץ וחלקה איתנו טיפים חשובים לצילום תכשיטים.
Efrat Lozanov
בסוף ההרצאה המרתקת הוזמנו הבלוגריות להתאמן על הטכניקות החדשות. אנחנו בסטודיו דאגנו לאביזרים קטנים ויפים והבנות ציוותו בין התכשיטים, האביזרים ואפילו הנשנושים הקטנים ויצרו תמונות אווירה יפיפיות מלאות טעם וכשרון.
שני ספיבק מ- Blond Bleach בפעולה
שני ספיבק וספי ארליך

 

 

צילום: מורן הרוש מהבלוג Cupcake of Glam
אורי פישמן מהבלוג גומות

 

 

 

 

צילום: לובה שרגא מהבלוג Fashion Tails
לא בכל יום יוצא לי לארח חבורה בעלת חוש טעם מפותח כל כך, ואני חייבת לציין שהן הגיעו לבושות כמו שרק בלוגריות אופנה מגיעות ואני נהנתי להתבונן בסגנון הייחודי של כל אחת ואחת מהן.
הדר ליברוס מ- Libera

 

לובה שרגא מ- Fashion Tails
מורן הרוש

אם התמונות שאתן רואות עושות לכן חשק לעוד, אני מצרפת כאן רשימה של כל הבלוגריות שהתארחו אצלי בסטודיו, אתן מוזמנות לעקוב כמוני אחרי הבלוגים וחשבונות האינטסגרם שלהן:

ספי ארליך

 

צילום: ספי ארליך מהבלוג Way2Yellow

 

 

 

 

צילום: שני ספיבק

 

צילום: אלינור ברטל
מחכה להזדמנות נוספת להזמין אתכן שוב לביקור.
שלכן
שלומית