רגע לפני ההשקה של קולקציית אביב/קיץ 2018, רצינו לספר לכן על הפרזנטורית המדהימה שבחרנו העונה.

הפעם חיפשנו דוגמנית בסגנון ג’יפסי, דמות בוהמיינית שתצליח להעביר בתמונות את האופי האמיתי של הקולקציה. כבר הרבה שנים שאנחנו מצלמים דוגמניות מקצועיות לקטלוג שלנו והעונה הרגשנו שאנחנו מחפשים משהו נוסף מעבר לפנים יפות. חיפשנו דמות כריזמטית, מלאת אופי ושמחת חיים, מישהי שתעורר בנו ובכן השראה.

חיפשנו ג’יפסי אמיתית.

ואז נזכרנו שאנחנו מכירים אחת, כבר מלפני כמה שנים, ומיד היה לנו ברור שהעונה אנחנו מצלמים שוב את יעל שושנה כהן, זמרת כשרונית ויפה, הסולנית של להקת לולה מארש, שכבר צילמנו בעבר לקולקציה אחרת עזת צבעים ונוכחות.

נניח לרגע בצד את היופי עוצר הנשימה שלה. יעל, במהות שלה, בדרך החיים שלה, היא כל מה שראינו לנגד עינינו כשהסתכלנו על הקולקציה בשלמותה.

אז בואו תצללו איתנו לכמה רגעים לחיי הנוודות המרגשים של הזמרת של להקת לולה מארש. אנחנו ממליצים לעשות זאת עם הקול הכובש של יעל ברקע >> 

את להקת לולה מארש הקימה יעל יחד עם גיל לנדאו לפני כחמש שנים. הם התחילו כצמד ובמהרה הצטרפו עוד נגנים להרכב והיום הם הרכב של חמישה נגנים. בארץ הם חתומים ב- Anova Music ובחו”ל מיוצגים ע”י יוניברסל, הישג מדהים למוסיקאים בכלל ולמוסיקאים ישראלים בפרט.

לולה מארש היא להקת פופ אינדי עסוקה במיוחד שמושמעת במצעדים בינלאומיים ונוסעת להופיע ברחבי העולם.

אז איך נראים חייה של הג’יפסי העסוקה שלנו בשנים האחרונות? היא טסה המון, צמאה תמיד להרפתקאות, אישה אחת עם עוד 4 גברים שהפכו לחבריה הטובים ביותר.

יחד הם נוסעים להם בוואן שעות ארוכות, שרים, מנגנים, מדברים, משחקים ולפעמים גם שותקים.

והנה ציטוט מתוך יומן הלולה מארש האישי של יעל:

“שלל מחשבות מפוזרות – בבקרים יש את הרגע הזה שלוקח לי כמה שניות להיזכר באיזו עיר אנחנו נמצאים. כמעט כל יום עיר אחרת, מלון אחר, מועדון אחר.  רצה באיחור לארוחת בוקר, שעות של נסיעות בוואן, טאקי, אינסטגרם, ארבע בשורה, נופים ושלכת שלא ראיתי מימי. פולין, סלובקיה, סלובניה, בודפשט, פראג, ברלין, המבורג, מינכן, וינה, ערים יפות בשוויץ, בלגיה הולנד ובטח שכחתי איפה עוד הופענו!

18 הופעות מאחורינו ונשארו עוד 6 (צרפת, טורקיה). מפחדת שיגמר לי הקול, מפחדת להיות חולה, מפחדת לחזור לארץ ושיגיע הדאון שבא בדר”כ אחרי טורים. אוהבת שסוף סוף יש לנו אלבום לתת אחרי הופעות, אוהבת שהבנים עוזרים לי עכשיו עם הפרחים על הבמה (אחרי הדרכה!), אוהבת כל כך שהקהל שר את המילים של השירים.

 

 

הבגדים שלי מריחים כבר כמו הוואן שלנו ותיונים בכל מיני סוגים שאני אוספת זרוקים לי בתוך התיק.

זה מוזר אבל בטורים האלה אני מרגישה מאוד בבית, שגרת הרפתקאות שגורמת לי לפרוח.

אה, ונשברה לי הציפורן שמנגנת על היוקללה!

הסוף”

 

תודו שהיא משהו מיוחד. אנחנו התאהבנו.

ממש בעוד כמה ימים נשיק את הקולקציה החדשה.

בינתיים, אנחנו מזמינים אתכן לקפוץ לאחת ההופעות של לולה מארש.